Apie veislyną |

Veislyno pavadinimas „Zundėja” kilo iš pirmosios mūsų katės katės vardo Zunda. Kai nusipirkome katytę, apie veislinį darbą negalvojome. Pirkome katytę kaip kompanjonę. Bet kai Zundai prasidėjo morčius, teko spręsti ką daryti. Kadangi šerti katytę vaistais nenorėjome dėl rizikos susirgti gimdos vėžiu, nusprendėme sulaukti palikuonių. Tuo tikslu ir įregistravome veislyną. Dėl priimto sprendimo nesigailiu. Aišku, šeimyna nėra labai patenkinta, kai tenka kuopti namus po govados kačių, bet mažyliai būna tokie nuostabūs, jog nepasitenkinimas kaip mat išgaruoja. Šiuo metu jai kompaniją sudaro puikus jaunas katinas Rudis (oficialus jo vardas Over The Sun Fandango*PL), kurį parsivežėmė iš Varšuvos. Abu katinai labai skirtingi. Zunda yra labai ori, aristokratiška, meili katė. Rudis- judrus, elegantiškas, meilus jaunuolis, nepraleidžiantis progos pabendrauti, „besotis” katinėlis. Zunda turi InterČempiono titulą. Rudis šiuo metu jau uždarė Europos Čempiono titulą. Ypač jis pasižymėjo 2005 metų parodose, kur Latvijos parodoje laimėjo Best Youngster, Lietuvos Top Cat 2005 užėmė 4 vietą, o Baltic Top Cat 2005 konkurse buvo 7 tarp patinų. Lietuvos Top Cat 2006 konkurse Rudis užėmė garbingą 7 vietą. Veisliniame Zundėjos darbe dalyvaus Rudžio ir Zundos dukrytė Gotė. Ji neįprastos tonkinesinės su baltu spalvos. Tikimės nuo jos sulaukti nuostabių palikuonių.
Šiuo metu mūsų veislyno gretas papildė nuostabioji amerikietiško tipo katytė FIN*Piupaws Fancy Sapphire. Meilumu ji pranoko mūsų lūkesčius. Tikimės, kad Fancy ne tik džiugins šeimos narių širdis, bet ir puikiai atstovaus kornišreksų veislę parodose.
Pagarbiai, Jolanta Vidutienė
Warning: Undefined array key "bootstrap" in /customers/4/e/e/zundeja.com/httpd.www/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753 Warning: Attempt to read property "src" on null in /customers/4/e/e/zundeja.com/httpd.www/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753