Apie veislę |

  Pirma pažintis su Kornreksų katėmis būna ypatinga, nes abejingų šiai veislei nelieka. Dažniausiai žmonių reakcija būna dvejopa : „Oi, koks grožis, kokia elegancija!” , arba „Fui, kokia šlykštynė, uodega kaip žiurkės!”. Galiu pasakyti viena- dėl skonio nesiginčijama. Juk negali pasakyti, kad vieni teisūs, o kiti- ne. Kam nepatinka ši veislė- yra platus pasirinkimas kitų.
  Nepasakosiu apie kitas veisles. Norėčiau supažindinti su savo augintinėmis – Rex Cornish veislės katėmis. Kai pirmą kartą susipažinau su reksiukais, mane sužavėjo jų draugiškumas, judrumas ir neįprastas „kailis” . Kailis rašau kabutėse, nes Kornreksai neturi kailio, bet jie ir nepliki, nes turi šilko švelnumo į karakulį panašų poplaukį, kuris nereikalauja papildomos priežiūros. Užtenka glostyti katę ir retkarčiais perbraukti trumpakailiams skirtu šepečiu. Kailio nebuvimas turi dar vieną privalumą, kuris, mano nuomone, yra labai svarbus- šios kates tinka kačių plaukams alergiškiems žmonėms. Kai kurie reksus vadina katėmis-šunimis, nes manoma, kad juos galima dresuoti. Pati to nebandžiau, bet kai mano katytė nori žaisti, tai būna, kad pati atsineša žaislus, o kai būna patenkinta- vizgina uodegą. Nuostabus šių gyvūnų charakteris yra paperkantis. Pažįstu žmones, kuriems katės, kaipo tokios, buvo nepriimtini gyvūnai, bet po pažinties su reksais jų nuomonė pakito. Kad ir kaip smulkiai aprašyčiau Kornrnišreksus, negalėsiu perteikti to jausmo, kuris apima bendraujant su jais. Kad geriau susipažintumėte su šia veisle, apsilankykite kačių parodose, kuriose gausu įvairiausių veislių kačių. Pakalbėkite su veisėjais, paprašykite supažindinti jus su jų augintiniais. Jeigu gyvūnų neerzinsite, jie ir jų šeimininkai tikrai bus geranoriški ir galėsite pajusti, ar ši veislė yra būtent ta, kuri tinka jūsų charakteriui.

Pagarbiai, Jolanta Vidutienė
Warning: Undefined array key "bootstrap" in /customers/4/e/e/zundeja.com/httpd.www/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753 Warning: Attempt to read property "src" on null in /customers/4/e/e/zundeja.com/httpd.www/wp-content/themes/hestia/inc/core/class-hestia-public.php on line 753